PL
Aktualności

Wybielanie Prevdent

Przedstawiamy Państwu innowacyjny system wybielania zębów PrevDent CrWR który jednocześnie wybiela, znosi nadwrażliwości oraz remineralizuje szkliwo.System ten przeznaczony jest w szczególności dla osób z nadwrażliwością zębów, dla których wcześniejsze możliwości wybielania okazywały się nieskuteczne lub bolesne. Oprócz funkcji wybielającej, posiada również zdolności naprawiania szkliwa zębów dzięki zawartemu nano-hydroksyapatytowi.

Cechami wyróżniającymi system są:

  • wybielenie zębów o kilka odcieni podczas jednej wizyty
  • specjalna lampa wspomagająca wybielanie
  • zniesienie nadwrażliwości podczas zabiegu,
  • remineralizacja szkliwa

 

Na procedurę Prevdent składają się trzy etapy:

1. Usunięcie plam

Etap ten poprzez użycie „Stain Removal” usuwa głęboko osadzone w zębach plamy. PrevDent „Stain removal” to zaawansowana kombinacja środków powierzchniowo czynnych, detergentów, rozpuszczalników i aktywnego tlenu, który wnika głęboko w zęby, aby rozbić i usunąć plamy.

2.Wybielanie

W wyniku zmieszania dwóch składników otrzymujemy pianę aktywnego tlenu z nano-hydroksyapatytem, który dzięki temu jest w stanie wejść w strukturę szkliwa. Następuje wybielenie zębów oraz ich ponowne zmineralizowanie w miejsce plam i przebarwień wnikają cząsteczki nanohydroksyapatytu.
Efekt: bielszy, jaśniejszy i zdrowszy uśmiech!

3. Naprawa szkliwa

  1. PrevDent Serum dostarcza szkliwu skoncentrowanej ilości nano-hydroksyapatytu. Preparat remineralizuje (odbudowuje strukturę szkliwa) i naprawia powierzchnie zęba, pozostawiając pacjenta ze zdrowym, białym uśmiechem i bez nadwrażliwości.

 

 

Copyright © 2022 by Beauty Dental Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: Implico