PL

Zespół

Zespół specjalistów Beauty Dental Clinic

dr n. med. Agnieszka Krawczyk

specjalista protetyk, właściciel Kliniki

Dr n. med. Agnieszka Krawczyk jest absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie, którą ukończyła w 2002 roku. Pięć lat później na tej samej uczelni ukończyła studia doktoranckie, otrzymując tytuł doktora nauk medycznych. W 2011 roku otrzymała tytuł specjalisty z zakresu protetyki stomatologicznej.

Doświadczenie zawodowe uzyskała m.in. dzięki pracy w  Katedrze i Zakładzie Protetyki Stomatologicznej z Pracownią Zaburzeń Czynnościowych Narządu Żucia w Lublinie (w latach 2004-2009), a także w trakcie pracy w wielu gabinetach i kilikach stomatologicznych.

Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności praktyczne, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresu swoich zainteresowań, czego efektem są liczne dyplomy. Między innymi, posiada certyfikat udziału w sympozjum dotyczącym środowiskowych zagrożeń zdrowotnych w stomatologii, zorganizowanym przez Lubelską Izbę Lekarską.
Doktor Krawczyk szkoliła także innych stomatologów, prowadząc kursy dla firmy Arkona. Od 2009 do 2012 roku wykładała w Wyższej Szkole Nauk Społecznych na kierunku Technika Protetyczna szkoląc techników protetycznych.

Dr n. med. Agnieszka Krawczyk jako specjalista z zakresu protetyki stomatologicznej wykonuje wszelkiego rodzaju odbudowy protetyczne m.in. licówki porcelanowe, korony porcelanowe, mosty porcelanowe, protezy ruchome. W Beauty Dental Clinic zajmuje się również leczeniem kanałowym z użyciem mikroskopu, stomatologią estetyczną, wykonywaniem mostów adhezyjnych, leczeniem zaburzeń  czynnościowych w obrębie narządu żucia.

Stomatologia stanowi dla niej pasję, którą stale rozwija!

lek. dent. Ewa Tomaszek - Paterek

ortodonta

Lek. dent. Ewa Tomaszek-Paterek w 2005 roku ukończyła  Wydział Lekarski Oddziału Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w wielu gabinetach i klinikach stomatologicznych oraz w Stomatologicznym Centrum Klinicznym UM w Lublinie. W 2008 roku rozpoczęła studia doktoranckie na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

Stale poszerza swoje umiejętności i wiedze z zakresu leczenia ortodontycznego uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

W zakresie jej zainteresowań znajduje się ortodoncja. Pani Doktor zajmuje się leczeniem orodontycznym z zastosowaniem:

- aparatów zdejmowanych

- aparatów stałych w tym estetycznych

- leczeniem nakładkowym min. systemem Invisalign

 

W zakresie zainteresowań Doktor Tomaszek - Paterek znajduje się ortodoncja. Pani Doktor zajmuje się leczeniem orodontycznym z zastosowaniem:

- aparatów zdejmowanych

- aparatów stałych w tym estetycznych

- leczeniem nakładkowym min. systemem Invisalign

 

 

Marcin Baran

dr. n. med. Marcin Baran

specjalista chirurgii szczękowo -twarzowej

Doktor Baran ukończył studia medyczne w 2001 roku, w 2010 ukonczył specjalizacje w zakresie chirurgii szczekowo-twarzowej. 
w swojej pracy zawodowej specjalizuję się w chirurgii urazowej szczękowo-twarzowej, chirurgii ortognatycznej, implantologii, chirurgicznym liftingu twarzy i szyi, estetycznej korekcji chirurgicznej powiek, chirurgicznym liftingu brwi, chirurgicznej korekcji nosa zewnętrznego i przegrody nosa, laserowym remodelowaniu powierzchni skóry, otolaryngologii.

Pracownik Katedry i kliniki Chirurgii Szczękowo - Twarzowej w Lublinie SPSK nr 1.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał pod kierunkiem wspaniałych specjalistów w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej i w dziedzinie otorynolaryngologii - Pana Profesora Tomasza Tomaszewskiego, Pani Dr Marzeny Kubiczek-Jagielskiej, Pana Profesora Krzysztofa Kupisza. 


Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii, członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.
Jest autorem licznych doniesień zjazdowych i publikacji w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej.

W naszej Klinice specjalizuje się w zakresie :

- implantologii ( wszczepienia implantów)

- podniesieniem dna zatoki szczękowej,

- atraumatycznym usuwaniem zębów,

- usuwanie ósemek zatrzymanych,

- augumentacji kości,

- hemisekcji

- usuwanie torbieli przyzębnych,

- plastyką wyrostka zębodołowego

 

 

lek. dent. Paulina Kasprzak

stomatolog

Absolwentka I Oddziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologii w Lublinie. 

Ukończyła Studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie w Ochronie Zdrowia. Obecnie rezydent w Katedrze i Zakadzie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Stale kształcąca się na kursach stomatologicznych, technik dentystycznych oraz z prawa medycznego.

Ulubioną dziedziną stomatologii jest stomatologia estetyczna, leczenie kanałowe, wykonywanie koron, mostów, protez, leczenie błon śluzowych jamy ustnej i przyzębia, wybielania zębów, leczenie dzieci.

Natalia Kuszyk

lek. dent. Natalia Kuszyk

stomatolog

Pani Doktor jest absolwentką kierunku lekarsko - dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Dyplom otrzymała w 2015 roku.

Od momentu ukończenie studiów stale pogłębia swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach prowadzonych przez najlepszych specjalistów zarówno w Polsce jak i za granicą 

W Klinice Beauty Dental Clinic zajmuje się stomatologią zachowawczą ze szczególnym uwzględnieniem najmłodszych pacjentów ( stomatologią dziecięcą ) również z użyciem gazu rozweselającego oraz endodoncją mikroskopową (leczeniem kanałowym pod mikroskopem), stomatologią estetyczną min. licówki kompozytowe, wybielaniem zębów.

lek. dent. Nikola Woźniakowska

stomatolog

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Dyplom otrzymała w 2018 roku. 

Już w trakcie studiów uczestniczyła w licznych warsztatach oraz konferencjach, jako słuchacz ale także jako uczestnik aktywny. Była członkiem wielu kół naukowych. Odbyła miesieczne praktyki zawodowe w Tbilisi State Medical University.

W naszej Klinica zajmuje się leczeniem zębów, leczeniem dzieci w sedacji ( z gazem rozweselającym), wybielaniem zębów.

 

Nadal pogłębia swoją wiedzę stomatologiczna, zwłaszcza w dziedzinie ortodoncji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach poświeconych ww tematyce. 

Prywatnie entuzjastka łyżwiarstwa figurowego oraz górskich wypraw. 

lek. dent. Karolina Siwkiewicz

stomatolog

Absolwentka kierunku lekarskiego -dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Otrzymała dyplom w 2016 roku.

Pani doktor realizuje swoją pasję pracując głównie z dziećmi, ale przyjmuje też pacjentów dorosłych. Odbyła liczne kursy ze stomatologii dziecięcej i zachowawczej. Prywatnie jako młoda mama zwraca szczególną uwagę na dobry kontakt z dziećmi, aby jak najlepiej czuły się gabinecie.
 

Poświęca dużo czasu na rozmowę, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, informuje jak prawidłowo dbać o higienę, najmłodszych leczy w miłej atmosferze poprzez zabawę.

W Beauty Dental Clinic pani doktor przeprowadza wizyty adaptacyjne, zabiegi profilaktyczne, leczenie dzieci i dorosłych.

Tetiana Krut

lek. dent. Tetiana Krut

stomatolog
Grzegorz Barszczewski

lek. med. Grzegorz Barszczewski

specjalista chirurgii szczękowo - twarzowej

Absolwent wydziału lekarskiego (2012) oraz lekarsko-dentystycznego (2016) Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Od 2014 roku pracuje w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej SPSK1. W listopadzie 2020 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii szczękowo - twarzowej.

Od 2016 roku pracuje jako asystent na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, prowadząc ćwiczenia z polsko- i anglojęzycznymi studentami kierunków: lekarskiego, lekarsko-dentystycznego oraz kosmetologii. Autor publikacji naukowych, uczestnik konferencji, szkoleń i kursów z zakresu chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej.

 

 

Doktor wykonuje w naszej Klinice:

- Ekstrakcje zębów

- Chirurgiczne ekstrakcje zębów zatrzymanych

- Zamykanie połączenia ustno-zatokowego

- Chirurgiczne leczenie torbieli kostnych i tkanek miękkich

- Resekcja wierzchołków korzeni

- Odsłonięcie korony zęba zatrzymanego w celach ortodontycznych

- Chirurgiczne usuwanie zmian błony śluzowej

- Zakładanie mikroimplantów ortodontycznych

- Pobieranie wycinków do badania histopatologicznego

lek. dent. Aleksander Tkaczuk

stomatolog, chirurg
Aleksandra Wnorowska

Aleksandra Wnorowska

higienistka, asystentka stomatologiczna
Karolina Czernicka

Karolina Czernicka

asystentka stomatologiczna
Adrianna Siembida

Adrianna Siembida

higienistka, asystentka stomatologiczna
Ilona Leszek

Ilona Leszek

asystentka stomatologiczna
Copyright © 2022 by Beauty Dental Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: Implico