PL

Zespół

Zespół specjalistów Beauty Dental Clinic

dr n. med. Agnieszka Krawczyk

specjalista protetyk

Dr n. med. Agnieszka Krawczyk jest absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie, którą ukończyła w 2002 roku. Pięć lat później na tej samej uczelni ukończyła studia doktoranckie, otrzymując tytuł doktora nauk medycznych. W 2011 roku otrzymała tytuł specjalisty z zakresu protetyki stomatologicznej.

Doświadczenie zawodowe uzyskała m.in. dzięki pracy w  Katedrze i Zakładzie Protetyki Stomatologicznej z Pracownią Zaburzeń Czynnościowych Narządu Żucia w Lublinie (w latach 2004-2009), a także w trakcie pracy w prywatnych praktykach stomatologicznych.

Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności praktyczne, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresu swoich zainteresowań, czego efektem są liczne dyplomy. Między innymi, posiada certyfikat udziału w sympozjum dotyczącym środowiskowych zagrożeń zdrowotnych w stomatologii, zorganizowanym przez Lubelską Izbę Lekarską.
Doktor Krawczyk szkoliła także innych stomatologów, prowadząc kursy dla firmy Arkona. Od 2009 do 2012 roku wykładała w Wyższej Szkole Nauk Społecznych na kierunku Technika Protetyczna szkoląc techników protetycznych.

Obecnie jest pracownikiem naukowym w Zakładzie Protetyki Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Dr n. med. Agnieszka Krawczyk jako specjalista z zakresu protetyki stomatologicznej wykonuje wszelkiego rodzaju odbudowy protetyczne m.in. korony, mosty, protezy ruchome.W Beauty Dental Clinic zajmuje się również leczeniem kanałowym z użyciem mikroskopu, stomatologią estetyczną, wykonywaniem mostów adhezyjnych, leczeniem zaburzeń  czynnościowych w obrębie narządu żucia.

Stomatologia stanowi dla niej pasję, którą stale rozwija!

lek. dent. Ewa Tomaszek - Paterek

ortodonta

Lek. dent. Ewa Tomaszek-Paterek w 2005 roku ukończyła  Wydział Lekarski Oddziału Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w prywatnych praktykach oraz w Stomatologicznym Centrum Klinicznym UM w Lublinie. W 2008 roku rozpoczęła studia doktoranckie na swojej macierzystej uczelni.

W zakresie jej zainteresowań znajduje się ortodoncja, którą praktykowała w jednym z prywatnych gabinetów ortodontycznych. Zajmowała się w nim korygowaniem wad zgryzu aparatami ortodontycznymi – zarówno stałymi, jak i ruchomymi.

Lek. dent. Ewa Tomaszek-Paterek zajmuje się leczeniem ortodontycznym dorosłych oraz dzieci. Koryguje wady zgryzu za pomocą stałych i ruchomych aparatów ortodontycznych.

Marcin Baran

dr n. med. Marcin Baran

specjalista chirurgii szczękowo - twarzowej, implantolog

Dr n. med. Marcin Baran ukończył studia medyczne w 2001 roku i od tego czasu pomaga swoim pacjentom dbać o zdrowy i pełny uśmiech.

W 2010 roku zdobył specjalizację w zakresie chirurgii twarzowo-szczękowej, a następnie obronił rozprawę doktorską, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. 
W dorobku doktora znajdują się liczne publikacje naukowe oraz certyfikaty uzyskane podczas kursów i szkoleń, w których brał udział.

Dr n. med. Marcin Baran jest specjalistą chirurgii szczękowo-twarzowej oraz implantologii. W codziennej pracy pomaga pacjentom uzupełnić ubytki za pomocą implantów, a także przygotowuje uzębienie do zabiegów implantacyjno-protetycznych. W zakres przeprowadzanych przez niego zabiegów wchodzą, między innymi, ekstrakcje zębów.

dr n. med. Dorota Florczak

stomatolog

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie z 2011 roku.Wroku 2017 obroniła pracę doktorską w Zakładzie Rentgenodiagnostyki Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej UM w Lublinie.

Należy do Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i European Academy of Dental and Maxillofacial Radiology.

Doskonali swoje umiejętności i poszerza wiedzę na kursach w dziedzinie stomatologii estetycznej, zachowawczej, endodoncji z użyciem mikroskopu.

W gabinecie zajmuje się leczeniem dorosłych i dzieci w zakresie stomatologii zachowawczej i endodoncji.

Paulina Kasprzak

lek. dent. Paulina Kasprzak

stomatolog

lek. dent. Agnieszka Maczulska - Puchalska

specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologicznym Uniwesytetu Medycznego w Lublinie w 2006 roku. W latach 2007-2011 doktorantka W Katedrze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją UM w Lublinie. W 2012 roku otrzymała tytuł specjalisty stomotologii zachowawczej i endodoncji.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, które zawdzięcza m.in. pracy klinicznej w Katedrze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją UM w Lublinie, gdzie pełni funkcję pracownika naukowego.

Jest uczestnikiem wielu konferencji i kursów praktycznych zarówno krajowych jak i międzynarodowych oraz autorką licznych publikacji naukowych z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją.

W naszym gabinecie zajmuje się w specjalistycznym leczeniem endodontycznym z użyciem mikroskopu, leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci oraz w stomatologią estetyczną.

Marcin Berger

dr n. med. Marcin Berger

stomatolog, chirurg
Marcelina Księżopolska - Markiewicz

lek. dent. Marcelina Księżopolska - Markiewicz

stomatolog
Michał Hodskinson

lek. dent. Michał Hodskinson

stomatolog
Agnieszka Olszanko

Agnieszka Olszanko

asystentka stomatologiczna
Iga Woś

Iga Woś

asystentka stomatologiczna
Monika Klimczuk

Monika Klimczuk

asystentka stomatologiczna
Agnieszka Konieczna

Agnieszka Konieczna

rejestratorka
Renata Krawczyńska

Renata Krawczyńska

rejestratorka
Anna Stelmaszek

Anna Stelmaszek

manager
Copyright © 2018 by Beauty Dental Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: Implico