PL

O placówce

Witamy w Beauty Dental Clinic

Gabinety Beauty Dental Clinic powstały z myślą o pacjentach wymagających, którzy pragną korzystać z usług stomatologicznych na najwyższym poziomie.

Posiadany przez Beauty Dental Clinic najwyższej klasy sprzęt stomatologiczny umożliwia wykonanie najbardziej skomplikowanych zabiegów.

Lekarze pracujący w naszej placówce stale poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, pragnąc zapewnić pacjentom najwyższą jakość leczenia stomatologicznego.

Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo pacjentów w trakcie zabiegów, dlatego stosujemy rygorystyczne zasady dotyczące dezynfekcji i sterylizacji narzędzi oraz sprzętu stomatologicznego. Staramy się również korzystać w jak największym stopniu z materiałów jednorazowych.

Nasza przychodnia stomatologiczna w Lublinie jest gwarancją dokładnej diagnostyki, dzięki specjalistycznemu sprzętowi między innymi precyzyjnej i bezpiecznej cyfrowej aparaturze rentgenowskiej, kamerze wewnątrzustnej obrazującej próchnicę zębów, jak i wielospecjalistycznemu podejściu do schorzeń jamy ustnej. Umożliwia to kompleksowe leczenia stomatologiczne.

Nasz doświadczony i wyspecjalizowany personel z pełnym zaangażowaniem zajmuje się leczeniem osób w każdym wieku.

Beauty Dental Clinic –  zapraszamy!

Pomagamy naszym Pacjentom czuć się dobrze,
zdrowo i estetycznie. Ich zadowolenie jest
dla nas priorytetem.
Copyright © 2021 by Beauty Dental Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: Implico