PL
Zabiegi wykonywane w naszych gabinetach

Implantologia

Najbliższe naturalnym zębom pod względem zarówno wizualnym jak i użytkowym są implanty. W Lublinie w naszym gabinecie z powodzeniem wykonujemy zabiegi implantacji, a także udzielamy instruktażu dotyczącego profilaktyki z nimi związanej, tak aby nasi Pacjenci mogli cieszyć się osiągniętym efektem przez długi czas.

W obecnych czasach ubytki w uzębieniu to już nie problem – współczesna stomatologia potrafi rozprawić się z nimi szybko i bezboleśnie. I chociaż opcji pacjenci mają tutaj wiele, to najlepiej jest sięgać od razu po tę, która daje jak najlepsze efekty. Mowa oczywiście o implantach, które pozwolą nam uzupełnić zarówno brak pojedynczego zęba, jak i większej ich ilości.

Piękny, biały uśmiech to podstawa dobrego samopoczucia. To od niego zależy nasz nastrój, samoocena i pewność siebie. Zdrowe i ładne zęby nie wszystkim są jednak dane – niekiedy jest to kwestia genów, innym jeszcze razem – nieprawidłowych nawyków czy też wypadków losowych. Dlatego też wszystkim tym z Państwa, którzy cierpią obecnie z powodu jakichkolwiek braków w uzębieniu, proponujemy zdecydować się na implanty. W Lublinie zapraszamy na konsultację do Beauty Dental Clinic. A już teraz możemy zapewnić, że to właśnie zabieg implantacji, jak mało która metoda, daje spektakularne efekty.

Co przemawia na korzyść implantów?

Implanty są zwykle świetnie tolerowane przez nasz organizm i pozwalają nam cieszyć się pełnym komfortem użytkowania, do złudzenia przypominając przy tym nasze naturalne zęby. Ich pomoc okazuje się nieoceniona wszędzie tam, gdzie doszło do utraty któregoś z nich. Co więcej, możliwe jest wszczepienie tylu implantów, ile zębów brakuje.

Implanty to przy tym najnowocześniejsze i najskuteczniejsze rozwiązanie. Podstawą jest tutaj sztuczny korzeń wykonany z tytanu, stanowiący bazę do odbudowy zęba. Dzięki trwałości i wytrzymałości materiału implanty mogą posłużyć nam przez lata, będącym przy tym całkowicie bezpiecznymi dla zdrowia i pozwalając nam na normalne spożywanie pokarmów oraz odsłanianie zębów.

Wszystko to sprawia, że implanty polecane są zarówno pacjentom, którzy stracili zęby w wyniku wypadków, jak i próchnicy czy innych chorób. Dzięki zdobyczom współczesnej medycyny stomatolodzy są w stanie przywrócić im kompletne uzębienie, oferując nie tylko jego niezawodną funkcjonalność, ale i imponującą estetykę.

Jak wyglądają implanty?

W praktyce implant ma postać wkrętu, jaki umieszczany jest na stałe w kości szczęki lub żuchwy pacjenta. Ponieważ wykonany jest on ze wspomnianego już tytanu, znakomicie tolerowanego przez ludzki organizm, dochodzi do szybkiej integracji wkrętu z kością, a z czasem – do ich zupełnego zrośnięcia. Proces gojenia zajmuje tutaj zwykle od trzech do sześciu miesięcy.

Następnie na tak zamontowanym fundamencie osadzana jest korona czy też proteza lub most. Ceny zabiegu są tutaj zróżnicowane i zależą zarówno od rodzaju odbudowy, jak i użytych materiałów.

Bezpieczne i bezbolesne implanty w Lublinie – tylko w Beauty Dental Clinic!

Copyright © 2021 by Beauty Dental Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: Implico